Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes Ilhéus heeft een eersteklas locatie op 5 minuten loopafstand van het Praia Dos Milionarios. Dit 2-badkamer appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 8 personen in 2 slaapkamers.
Praça Dom Eduardo en Morro de Pernambuco liggen respectievelijk op 6 km verderop en binnen 3 km afstand van dit appartement. De Kathedraal van São Sebastião ligt op 15-minuten rijden van deze accommodatie.
Dit appartement heeft een complete keuken met faciliteiten. Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes is op 15 minuten rijden van de luchthaven Ilhéus Jorge Amado. De accommodatie is compleet met voorzieningen zoals een sauna voor de ultieme ontspanning. Er is ook een zwembad waar gasten kunnen ontspannen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes.
Gasten van Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praça Dom Eduardo, op 15 minuten rijden hier vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Balneário Tororomba (3 km) en Morro de Pernambuco (3,1 km). - ❓
Beschikt Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes over parkeergelegenheid?
Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes heeft privé-autoparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes?
Ter plaatse kunnen gasten van Apartamento Da Felicidade - Vog Joao De Goes de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 8 gasten. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.